Past members of the Hill Winds Society.

Current Members

Abigail A. Agwunobi ’18

Zainab A. Bakrin ’18

Andrew E. Boules ’18

Madeline A. Chisholm ’18

Shashwat Kala ’18

Harrison Perkins ’18

Pooja A. Singhi ’18

Eric E. Thorpe ’18

Alana Tucker ’18

Sydney N. Walter ’18

Benjamin C. Wilson ’18

Nicholas A. Vernice ’18

Abby Baskin ’17

Kayuri Bhimani ’17

Shivam Chadha ’17

Jennifer R. Cunningham ’17

Hirsh Elhence ’17

Spencer Furey ’17

Matthew S. Kim ’17

Thuy K. Le ’17

Rachael A. Sacks ’17

Maddy Thornton ’17

Alexis N. Wallace ’17

Alexandra D. Carr ’16

David S. Cordero ’16

Oscar D. Friedman ’16

Julietta J. Gervase ’16

Nkenna A. A. Ibeakanma ’16

Joshua D. Koenig ’16

Lily A. Morrison ’16

Oliver H. Peisch ’16

Joseph Wang ’16

Frances E. Buren ’15

Aaron D. Ellis ’15

Cameron F. Hunter ’15

Sophia C. H. Johnston ’15

Janine C. M. Leger ’15

Chase L. Mertz ’15

Gillian M. O'Connell ’15

Tobin R. Paxton ’15

Ashton B. Slatev ’15

Jared O. Tagen ’15

Samantha W. Webster ’15

Lulu Chang ’15

Anoush R. Arakelian ’14

Jalil M. Bishop ’14

Morgan H. Curtis ’14

Kevin C. Griffith ’14 E’14

Joshua A. Hall ’14

Michelle A. Khare ’14

Nikolas M. Medrano ’14

Eliana S. Piper ’14

Sophia C. Vazquez ’14

Pedro Hurtado Ortiz ’14

Shawn R. H. Bode ’13

Eleanor A. Buckingham ’13

Julie A. Campbell ’13

Justin W. Ciambella ’13

Evan L. Gelfand ’13

Hannah M. Giorgis ’13

Elisabeth B. Hansen ’13

Priya V. Shanmugam ’13

Jonathan B. Webster ’13

Edward Y. Zhang ’13

Kimberly J. Carey ’12

Kelley A. Crisp ’12

Michelle T. Domingue, II ’12

Satoshi W. Harris-Koizumi ’12

Gregory B. Knight ’12

Emilyn J. Leiva ’12

Emily Y. Liu ’12

Kevin L. O'Brien, Jr ’12

Catherine E. Roedel ’12

Rachel R. Siegel ’12

Yuxiang Zhou ’12

Karen M. Doster ’11

Christopher C. Downer ’11

Maria E. Fillas ’11

Christopher R. Fletcher ’11

Christopher R. Han ’11

Jana K. Landon ’11

Alexandra R. Maceda ’11

Ashley B. Mitchell ’11

Justin M. Varilek ’11

Blake F. Williams ’11

Victoria L. Boggiano ’10

Cristina M. Brennan ’10

Katie T. Cheng ’10

C. Clark Warthen ’10

Bonnie F. Lam ’10

Anthony P. Pastoors ’10

David L. Peterson ’10

Benjamin F. Young ’10

Alexander Shi-Yao Chan ’10

Rufaro Makanda ’10

Raymond E. Rodriguez ’09

Matthew R. Ailey ’09

Nanette B. Cedeno ’09

Lense Gebre-Mariam ’09

Mallory McQueen Mahoney ’09

Carl Rollynn Sullivan IV ’09

Ediz Tiyansan ’09

Ruslan Tovbulatov ’09

Johnathan L. Ball ’08

Anne B. Greengard ’08

Thomas P. Healy ’08

Jacqueline B. Loeb ’08

Ashia M. Sheikh ’08

Margaret E. Suydam ’08

Abby Wheeler ’08

Michael J. Amico ’07

Christopher F. Bertrand ’07

Christopher H. M. Chan ’07

Augusta L. Niles ’07 E’08

Alisha L. Nuger ’07

Maryanna V. Quigless ’07

J. Sebastian Restrepo ’07 T’16

Celeste Griffin-Churchill ’07